Organizacija dela

Jutranje varstvo

Organizirano od 6.45 ure do začetka pouka.

Pouk

Pouk poteka v dveh kombiniranih oddelkih. V prvem oddelku so združeni učenci 1. in 2. razreda, ki jih poučuje učiteljica Ana Jager Hudobivnik. V drugem so združeni učenci 3. in 4. razreda in jih poučuje učiteljica Marjana Marn.

Dopolnilni pouk

Namenjen je učencem, ki poleg rednega pouka potrebujejo še dopolnilno razlago snovi in pomoč učitelja. Delo temelji na individualnem odpravljanju težav, da učenci osvojijo minimalne in temeljne standarde znanja.

Dodatni pouk

Namenjen je učencem, ki želijo poglobiti znanje z določenega področja in pri tem presegajo določene standarde znanja. Poteka po vnaprej pripravljenem programu, ki vključuje zahtevnejše vsebine in višje standarde znanja.

Podaljšano bivanje

Organizirano je po končanem pouku do 15.00. Oddelek vodi učiteljica Ana Petelin.

Prevoz učencev

Prevoz v šolo in iz šole je organiziran s kombijem, ki ga vsakodnevno vozi voznik Marjan Vrečar.

Prejšnja stran: O šoli
Naslednja stran: SIO 2020